fbpx
Close

Interi tegevjuht: kui Lautaro lahkub, siis toome tippmängija asemele

Avatar

Lautaro Martinez. Foto: SIPA/Scanpix

Milano Interi tegevjuht Giuseppe Marotta kinnitas, et kui Barcelona huviorbiidis olev argentiinlasest ründetalent Lautaro Martinez peakski klubist lahkuma, siis igal juhul tuuakse nimekas mängija asemele.

Väidetavalt on 22-aastase Martineze väljaostuklausel 111 miljonit eurot ja viimaste aastate oste silmas pidades poleks Barcelonale probleemiks see summa ka välja käia, kuigi samas tuleb arvestada koroonaviirusest tingitud pausi majanduslike mõjudega. Marotta igatahes lubab, et Martineze lahkumise korral tuuakse mõni väärt mängumees meeskonda juurde.

“Hetkel on keeruline tema tuleviku kohta sõna võtta, aga ütlen talle, et jääks keskendunuks. Hooaeg on uuesti algamas ja väravaid on vaja lüüa. Mingit tungi pole Lautarot müüa. Ta on noor, tulevik ees ning peatreener Antonio Conte meeskonnas oluline element. Loomulikult on olemas klausel. Ma ei tea, millest Barcelona mõtleb, võib-olla on neil samuti alternatiive. Loodan, et nad ei maksa seda klauslit, aga kui Lautaro lahkub, siis tippmängija saabub asemele. Aga praegust turgu arvestades Euroopa tasemel pole tõeline katsumus mitte ostmine, vaid võimekus müüa. Ütleksin, et üks asi on üldine – Neymari-suguseid tehinguid, milles üks klubi tuleb ja võtab teiselt lihtsalt mängija ära, ei saa me mitmeid aastaid enam näha,” ütles Marotta La Gazzetta dello Sport vahendusel.

Üheks võimalikuks uueks saabujaks on peetud Uruguay koondise ja Pariisi Saint-Germaini ründajat Edinson Cavanit, kelle leping Prantsusmaa tippklubiga lõpeb sellel suvel. Marotta aga vastas, et tänavusel hooajal 22 mänguga seitse väravat löönud Cavanist pigem midagi rääkida pole. “See on üks võimalikest variantidest. Seda olukorda jälgitakse kui üht karjääri lõpetavat jalgpallurit. Me ei läinud selle teemaga aga edasi ja hetkel on ta Interiga liitumisest üpris kaugel.”

scroll to top