fbpx
Close

Interi endine president: kui Lautaro Martinez lahkub, siis tahaks Messit või Dybalat asemele

Avatar

Lautaro Martinez. Foto: SIPA/Scanpix

Hispaania kõrgliiga praegune tabeliliider Barcelona on meedias ringlevate juttude põhjal aina enam Milano Interi ründemehe Lautaro Martineze allkirja noolimas. Oma arvamust selle saaga osas avaldas Interi endine president Massimo Moratti, kes hindab Martinezit sedavõrd kõrgelt, et näeks hea meelega tema asemel Barcelona võtmefiguuri Lionel Messit.

22-aastast Martinezit nähakse eelkõige Luis Suareze asendusena, kes sai tänavu jaanuaris 33-aastaseks. Barcelonal küll ründemehi jagub igale positsioonile, aga klubi juhtkonnast on mitmed isikud lahkunud ja kuuldavasti soovitakse ka mängijate osas suvel suurpuhastus teha. Nii on sihikule võetud Interi eest sellel hooajal säranud argentiinlane Martinez ja ühtlasi pole kuhugi kadunud ka variant tuua Neymar Pariisi Saint-Germainist tagasi.

Moratti ütles Gazzetta dello Sport vahendusel konkreetselt, mida ta Martineze võimalikust üleminekust arvab – võimalikud asendused oleksid samuti argentiinlased. “Kui Messi saabub, siis sobib. Kui teda on võimatu palgata, siis eelistan näha Toro kohal [Torino Juventuse ründajat Paulo] Dybalat,” ütles Moratti.

Mõned suuremad liigad, nagu Prantsusmaa, Hollandi ja Belgia kõrgliiga on otsustanud koroonaviirusest tingitud olukorra tõttu tänavuse hooaja lõpetada. Kui PSG-le anti meistritiitel siiski kätte, polnud Juventuse fännid sotsiaalmeedias sellest kuigi vaimustuses ning ka klubi president Andrea Agnelli liitus nende mõtteavaldusega, et tiitel tuleks ikkagi väljakul kätte võidelda, mitte praeguse tabeliseisu põhjal välja anda. Mõned arvasid hoopis, et Interile tuleks nüüd Itaalia meistritiitel anda, arvestades 2000. aastate keskpaigas toimunud Calciopoli skandaali. “Väike erinevus on sees. Toona oli tegemist sohi tegemisega, praegu on see viirus aga kogu maailma halvanud. Parem on hakata valmistuma järgmiseks hooajaks. Scudetto pole hetkel prioriteet,” sõnas Moratti.

Mida Moratti arvas sellest, et kui Serie A hooaeg ei peaks samuti jätkuma, siis Juventuse suur unistus kodukamaral trofeede osas puhas töö teha puruneb? “Neil saab olema teisi võimalusi. Ükski rekord pole igavene. Mind see aga ei häiriks – kolme karika võitmine ei võtaks meilt midagi ära.”

scroll to top