fbpx
Close

Maailma kalleim keskkaitsja Maguire: tulin Manchester Unitedisse karikaid võitma

Avatar

Harry Maguire. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi keskkaitsja Harry Maguire ütles klubi ametliku kanali MUTV vahendusel, et hoolimata võistkonna keskpärastest tulemustest on tema siht võita Unitediga tiitleid.

Maguire liitus Unitediga möödunud suvel 87 miljoni euroga, mis tähistab rekordsummat, mis mõne keskkaitsja eest välja käidud ja lisaks on ta hetkel kalleim inglasest mängumees. Koos Rootsi koondislase Victor Lindelöfiga on Maguire edukalt kaitseliini vedanud, mida tõestab ilmekalt fakt endale lastud väravate osas – United on 30 korral palli võrgust välja korjanud ja selles arvestuses ollakse Premier League’is neljandal kohal.

Peatreener Ole Gunnar Solskjaer usaldas Maguire’ile jaanuaris isegi kaptenipaela ning United oli enne koroonaviiruse puhangut 11 järjestikuses mängus suutnud kaotust vältida, kusjuures neist üheksas oli oma seljatagune puhtana hoitud. Ihaldatud Meistrite liiga koht uueks hooajaks jääb vaid Londoni Chelsea ja kolme punkti kaugusele ning ühtlasi ollakse võistlustules Inglismaa karikasarjas ja Euroopa liigas. Maguire tunnistas, et hetkel on kõik tõusuteel, kuid hooaja esimeses pooles oldi liiga ebalevad.

“Punase särgi kandjana ütleksin, et ilmselt meie keerulisem vastane oleme me ise. Ütleksin, et sellel aastal mõningatel kordadel meeskonnana oleme end alt vedanud liigse ebajärjepidevusega. Mitte vaid mõne mängu jooksul, aga mitmete mängude vältel. On olnud aeg, kui oleme mängudes sedavõrd head olnud, aga siis oleme veidi lõdvaks lasknud ning saanud karistada. Seega ütlengi, et oleme ise kõige keerulisem vastane,” arutles 27-aastane Maguire.

“Peame olema mentaalselt tugevad. Oleme noor meeskond, kuid me ei taha seda väga vabandusena kasutada. Tahame olla noored, aga mängida küpselt. Viimastel nädalatel oleme selle kallal vaeva näinud. Olen selle klubiga liitunud, et võita karikaid. Kui Manchester Unitedi karjäärile tagasi vaatan, siis tahan kindel olla, et mõned trofeed on olemas.”

scroll to top