fbpx
Close

Hazardi soolosõu tekitas küsimusi: kas belglane kruvib enda hinda veelgi üles?

Avatar

Eden Hazard. Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea võttis eile õhtul tähtsa 2:0 võidu West Hami üle ning Stamford Bridge’i sangariks tõusis taas ei keegi muu kui Eden Hazard. 28-aastane belglane lõi kaks väravat, millest üks kandideerib hooaja lõpus ilusaima värava tiitli nimel. Kas Hazard krutib Real Madridi närve ja rahakotti üles?

Summadest on räägitud vahemikus naeruväärsed sada miljonit kuni 200 miljonit naela. Sada miljonit tekitas reaktsiooni isegi Chelsea juhendajas Maurizio Sarris, kelle meelest on see summa liiga väike ning viimasel ajal liigub mängijaid olulisemalt suurema raha eest.

Samas on peatreener Edeni saatusega leppinud. “Kui ta soovib muud kogemust ja elamust, siis on väga keeruline teda kinni hoida. Eden mängis suurepärase mängu, kui ta on sellises hoos, siis on meil õnne, kuna mängu võitmine muutub kohe lihtsaks,” sõnas Sarri BBC-le.

Nagu teinegi Londoni klubi, proovib juhendaja oma tiimi iga vooruga arendada ja paremaks muuta, sihiks on saada parimaks tiimiks Inglismaal ning lõpuks ka Euroopas, eelkõige seetõttu ei soovita oma talismanist üldse loobuda. West Hami fännid laulsid aga Hazardi lahkumislaulu, millest ta eriti ei lasknud end mõjutada. “Nad eksivad, praegu ma keskendun ainult Chelseale hooaja lõpuni. Meil on palju tööd teha ja eks näeme, kuhu jõuame,” sõnas belglane.

scroll to top