fbpx
Close

SUURE MÄNGU EEL: kas Tottenhami uus staadion suudab City hoogu kuidagi pidurdada?

Avatar

Jan Vertonghen ja Toby Alderweireld. Foto: AP/Scanpix

Meistrite liiga teine teisipäevane veerandfinaal on Inglismaa klubide siseasi. Klubid jõuavad üksteisega järgmise 11 päeva jooksul lausa kolm korda tutvust teha, kui kahe veerandfinaali vahel kohtutakse korra ka Premier League’is.

Need klubid pole omavahel varem eurosarjades kokku puutunud ning võib irooniliselt öelda, et Pep Guardiola hoolealused on tavaliselt suutnud Meistrite liiga võõrsilmängudes lati alt läbi joosta, seekord minnakse taas võõrsile. Kuigi Spurs on vana tuttav, keda on viimase kolme liigamängu jooksul kõik korrad võidetud, siis staadion on uus.

Võõrsilmängud aga kuidagi on sel hooajal City kirstunaelast muutunud hoopis trumbiks – nimelt on Pep suutnud (vist) mõista, kuidas peaks Meistrite liigas mängima ja tulemuseks on võõrsil kaotusteta seeria, keskmiselt on löödud 3.75 väravat mängu kohta ja neljast matšist on võidetud kolm.

Optibet pakub Tottenhami võidu-viigi koefitsiendiks 1.76 ning City võidu korral saab raha 1,88-kordselt tagasi. Võttes arvesse City väravarohkuse võõrsilmängudes, siis üle kolme värava korral on koefitsiendiks mõtlemapanevad 2.65.

scroll to top