SUURE MÄNGU EEL: kas jälle 5:0 või peaks Liverpool siiski ettevaatlikum olema?

Sadio Mane (keskel). Foto: Reuters/Scanpix

Meistrite liiga veerandfinaalid on käes ning teisipäeva õhtul näeme võistlustules kolme Premier League’i klubi. Ainsana neist kolmest sai soodsa loosi Liverpool, kes kohtub juba eelmisest hooajast tuttava Portoga. Toona tegid Inglismaa sadamalinna punasärklased asja väga kiiresti 90 minutiga selgeks, kui Portugalis löödi viis vastuseta väravat ning kodumatšis võidi endale autopilooti lubada.

Seekord on olukord teisem. Avamäng peetakse Anfieldil ning 5:0 ülesõitu ei maksa eriti küll loota. Nimelt on Porto viimased neli Meistrite liiga võõrsilkaotust olnud vaid üheväravalise allajäämisega. Liverpool aga pole viimased 14 mängu sel hooajal kaotanud ning ääreründaja Sadio Mane sihib Porto vastu järjekordset kübaratrikki.

Optibet ei hellita Porto lootusi ning nende võidu korral saad raha 10.57-kordselt tagasi. Muu tulemus kui ‘Pooli võit toob sulle 2,83-kordse tagasimakse.

Kui Mane kübaratrikk oleks palju palutud, siis senegallase lihtsalt skoorimise eest pakub Optibet koefitsiendiks 1.96.