Edukat hooaega tegev Cagliari edenes karikasarjas 16 parima hulka

Ragnar Klavan (paremal). Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Itaalia jalgpalli karikavõistluste 1/32-finaalis oli neljapäeval võistlustules Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio, kui võõrustati Sampdoriat ning kohtumine ka võideti.

Alles kolme päeva eest samuti Sampdoriaga vastamisi olnud ja raske 4:3 võidu saanud Cagliari pääses seitsmendal minutil Albero Cerri väravast juhtima. Daniele Ragatzu suurendas teise poolaja alguses eduseisu ja vaatamata Manolo Gabbiadini 87. minuti tabamusele teenis Cagliari täismängu kirja saanud Ragnar Klavani abiga vajaliku võidu.

Cagliari vastaseks saab 1/16 finaalis olema Serie A liider Milano Inter. Tegemist on võistkonnaga, kes enne Cagliari 14-mängulist kaotusteta seeriat suutis oma paremuse maksma panna, kui võeti 1. septembril toimunud matšis 2:1 võit.