Arsenali hädadel ei näi lõppu tulevat

Arsenali mängijad kohtunikuga vaidlemas. Foto: Imago Images/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga 15. vooru neljapäeval toimunud viimases kahes mängus teenisid võidulisa Birghton & Hove Albion ja Newcastle United, kui oldi paremad Londoni Arsenalist ja Sheffield Unitedist.

Arsenal polnud erinevate sarjade peale koguni kaheksa mängu järjest võita suutnud ning nüüd oli selle kurva seeria lõpetamiseks soodne võimalus: koduplatsil võõrustati tabeli teise poolde kuuluvat Brighton & Hove Albionit. Skoori avasid 36. minutil aga külalised, kui täpne oli Adam Webster. Teise poolaja alguses suutis Alexandre Lacazette küll viigistada, aga lõppsõna jäi Brightonile, sest prantslasest ründemees Neal Maupay leiti trahvikastist tsenderdusega üles ning David Luiz ei suutnud teda piisavalt ka segada ja pall saadeti peaga võrku.

Newcastle United oli võõral väljakul Allan Saint-Maximini ja Jonjo Shelvey tabamustest 2:0 üle Sheffield Unitedist. Brighton jätkab 13. kohal 18 punktiga, Arsenal on 19 punktiga kümnes. Newcastle tõusis samuti 19 punkti peale ja paikneb 11. kohal ning kolmanda meeskonnana 19 punkti kogunud Sheffield on üheksas.