fbpx
Close

Eriksen ikkagi lahkub? Mourinho: klubi on mängijatest tähtsam

Avatar

Christian Eriksen. Foto: AP/Scanpix

Tottenham Hotspuri peatreeneri Jose Mourinho käest uuriti järjekordselt võistkonna ühe võtmemängija Christian Erikseni tuleviku kohta, keda on seostatud Madridi Realiga. Portugallasest juhendaja viimase sõnavõtu taustal on pigem tõenäoline, et Taani koondislane Londoni klubis ei jätka.

Lisaks Eriksenile, kelle leping on suvel lõppemas ja nii võib ta talvel juba mõne teise klubiga läbirääkimisi alustada, on jätkamise osas küsimärk õhus ka belglastest keskkaitsjate Jan Vertongheni ja Toby Alderweireldi kohal. Mourinho on varasemalt mõista andnud, et tema oleks kolmiku jätkamisest huvitatud, aga samas saab ridade vahelt välja lugeda, et kõik ei sõltu tema soovidest.

“Pole midagi eriti kommenteerida seni, kuni mul pole mingit ametlikku informatsiooni hüpoteetiliste ja spekulatiivsete asjade kõrval. Loomulikult on mul temaga (Erikseniga) vestlus olnud ja mõistagi pean kaitsma seda, mis on klubi parimates huvides. Minu klubi on palju tähtsam kui mu mängijad ja nemad omakorda minust palju tähtsamad. Aga klubi on meist kõigist tähtsam ja selliselt ma mõtlengi. Ma ei anna teile vastust. Arvan, et ta ise peaks oma tuleviku kohta rääkima,” ütles Mourinho enne laupäevast liigamängu Burnley vastu.

scroll to top