fbpx
Close

Dybala: olin suvel lähedal Juventusest lahkumisele

Avatar

Chiellini-Dybala-Pjanic derbivõitu tähistamas. Foto: AFP/Scanpix

2015. aasta suvest Torino Juventust esindav argentiinlasest ründaja Paulo Dybala avaldas The Guardianile antud intervjuus, et oli selle hooaja eel valmis klubist lahkuma.

26-aastase Dybala vastu tundsid väidetavalt huvi Tottenham Hotspur ja Manchester United, kuid isiklike tingimuste osani läbirääkimistel ei jõutud. Sellel hooajal 11 väravat ja seitse väravasöötu andnud Dybala pole praegu kindlasti Juventusest lahkumas, aga ei välistanud seda tuleviku osas, kuigi uue peatreeneri Maurizio Sarri tulek mängis suurt rolli paigale jäämises.

“Olin lahkumisele lähedal. Tean, et klubi mõtles sama. Ootasime viimase minutini. Mul on lepingust nüüd kaks aastat alles. See pole lühike aeg, aga samas ka mitte pikk. Saame näha, millised plaanid Juventusel on – kas nad arvavad, et järgmise üleminekuakna sees lahkun või soovivad nad mu jäämist. See on klubi otsus. Raske on midagi teada, sest kõik võib sekundiga muutuda. Olen aga siin, klubis, mis on mind hästi kohelnud. Olen õnnelik ja tunnen end mugavalt,” ütles Dybala.

“Sarri saabumine on mind aidanud. Ta tahtis, et jääksin ja see andis mulle jõudu, kui me ei teadnud, mis võib juhtuda. Teadsin, et ta hakkab mind õpetama ja minust parima välja tooma. Pallita hakkab mul igav. Kui pean tükk aega ilma pallipuuteta olema, siis tunnen, et olen justkui kadunud. Mul on vedanud, et olen meeskonnas, kes tahab palli vallata ja kõik on tehniliselt heal tasemel,” lisas Dybala, kes tõi ühtlasi välja, et tema peab palli saamise nimel ka rohkem tööd tegema ja meeskonnakaaslane Miralem Pjanic saab näiteks vabalt 120 pallipuudet mängus kirja.

scroll to top