fbpx
Close

Giroud saab ootamatult unelmate ülemineku?

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

2018. aasta jaanuarist Londoni Chelseas palliv, kuid aina vähem mänguaega teeniv Oliver Giroud’d on viimastel kuudel üleminekuga seostatud ja nüüd usutakse, et huviliste sekka on tulnud ka Barcelona.

Hispaania kõrgliigas esikohta hoidev, aga Madridi Realiga siiski sama arvu punktide peal olev Barcelona peab leidma lahenduse ründeosakonnas, sest Luis Suarez käis põlvelõikusel ning uruguaylane jääb koguni neljaks kuuks platsilt eemale. Kataloonia gigandi puhul on läbi käinud mõistagi mitmeid tuntuid nimesid, aga sport.es teatel ollakse valmis kaaluma ka pikakasvulise prantslase Oliver Giroud’ palkamist.

Usutakse, et Giroud soovitakse käimasoleva hooaja teiseks pooleks laenule tuua, millel on juures võimalus tema mängijaõigused hiljem välja osta. Varasemalt ka Londoni Arsenali ridadesse kuulunud mängumees on tänavu vaid seitsmes kohtumises platsile pääsenud, kuna Chelsea peatreener Frank Lampard eelistab algkoosseisus kasutada 22-aastast inglast Tammy Abrahami.

Jaanuaris on Giroud’d seostatud peamiselt Milano Interiga, aga läbi on käinud veel ka Aston Villa, kes hiljuti tõi väravasse Pepe Reina. Seega kui Barcelona on vaid laenamisest huvitatud, aga Chelseal laual pakkumine, mis võimaldaks neil Giroud’st lõplikult lahti öelda, jääks Barcelona üleminekuakna viimasel nädalal keerulisse olukorda.

scroll to top