fbpx
Close

Klopp: Shaqiri füüsis erineb kõigist teistest mängijatest

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Liverpoolis suuresti varumeherolliga leppima pidanud ja nüüd säärelihase vigastuse tõttu viimastest mängudest koosseisustki eemale jäänud Xherdan Shaqiri puhul võib peatreener Jürgen Kloppi sõnul üheks mõjutavaks faktoriks olla šveitslase erakordne füüsis.

28-aastane Shaqiri on sellel hooajal vaid üheksas mängus platsile saanud ja ühe värava löönud. Tema vastu tundsid hiljuti kuuldavasti huvi ka Sevilla ja AS Roma, kuid Kloppi sõnul peaks pakkumine olema erakordne, et kellestki praegustest mängijatest loobuda või laenule saata. Viimases kahes kohtumises pole Shaqiri kerge säärelihase vigastuse tõttu isegi pingile pääsenud ja Kloppi sõnul jääb tal vahele ka pühapäevane Inglismaa karikamäng Shrewsbury Towni vastu, kus ääreründaja võiks kahtlemata mõnele põhimehele puhkust anda. Sakslasest juhendaja sõnul mõistab ta oma hoolealuse pettumust, kuid pealtnäha kerge vigastus on ikkagi piisavalt tõsiseks osutunud, et mängudest tuleb eemale jääda.

“Siiani polnud see vigastus kuigi tõsine, aga piisavalt tõsine, et ta ei saa mängida. Kujutan ette, et see on frustreeriv, nii talle kui ka meile. Tegeleme sellega. Me ei taha luua olukorda, et see tuleks järjepidevalt ette, aga siiani pole me sajaprotsendilist lahendust leidnud, mistõttu peame vaatama. See pole lahe, üldsegi mitte, aga võib-olla on sellele vigastusele mitmeid põhjuseid. Ta on väge eriline mängija erinevates aspektides. Tema füüsis erineb kõigist teistest, keda olen näinud. Tema lihased on uskumatud,” rääkis Klopp.

scroll to top