fbpx
Close

Conte vastu vimma pidav Diego Costa tegi itaallase suunas terava torke

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Chelseas omavahel tülli pööranud ründaja Diego Costa ei salanud, et tunneb teda klubist minema kupatanud Antonio Conte vastu vimma. Brasiilia juurtega Hispaania koondislane ütles, et karma sai itaallase lõpuks kätte ning võib kasutada ka eestipärast vanasõna, kus igal oinal on oma mihklipäev.

Chelsea ning Conte 20 liigavärava abil meistriks kõmmutanud Costa läks treeneriga tülli suvel, kui itaallane andis talle tekstisõnumi kaudu teada, et ründaja pole enam klubisse oodatud.  “Ma tegin Chelseaga liitumisel vea, sest seal klubis ei osata asju ajada. Diego Simeone on aga otsekohene treener: kui ta ei armasta sind, siis ta näitab seda ka välja,” kahetses Costa. “Chelseas oli kõik vastupidi. Üleüldse oli kogu see olukord üks väga halb moment, kuid ma polnud selles süüdi. Inimesed ütlevad igasuguseid asju, kuid aeg teeb oma töö – vaadake, kus Conte nüüd on,” vihjas ründaja itaallase töötusele.

Sel talvel Atleticoga taasliitunud Costa on Atleticos väga õnnelik. “Simeone on alati väga tähtis mu jaoks, ma armastan tema iseloomu. Temaga on väga lihtne asju ajada. Ma olin Madridi naastes väga õnnelik. Siin on mul kõik olemas – suur klubi, suur linn ning inimesed on nagu Brasiilias, Simeone on peatreener ja kõik on hea,” ütles ta FourFourTwo-le.

scroll to top