fbpx
Close

Suvel Tottenhamiga liitumisele lähedal olnud noor inglasest poolkaitsja kahetseb ülemineku läbikukkumist

Avatar

Foto: dimitrisvetsikas1969/Pixabay

Aston Villa poolkaitsja, 23-aastane Jack Grealish oli Tottenhami üks tõsistest sihtmärkidest, ent Premier League’i klubi poolt tehtud 28 miljoni eurone pakkumine lükati Villa uute omanike poolt tagasi. See tegi aga Grealishi kurvaks, tõdes ta Telegraphile.

Rahalistes raskustes olnud Aston Villa tollane omanik Tony Xia andis müügiks rohelise tule, ent uued omanikud nägid poolkaitsjas piisavalt tähtsat lüli ning sanktsioneerisid diili. Suve ühegi ostuta läbi ajanud Spurs olnuks mängijale võimsaks hüppelauaks.

“Muidugi olen ma pettunud. Tottenham on võitnud 3:0 Manchester Unitedit ja seda Old Traffordil, järgmisel nädalal mängivad nad Meistrite liigas Barcelonaga. Tundsin, et kui ma liitunuks nendega, mänginuks ma aasta lõpus juba Inglismaa koondise ridades,” nukrutses poolkaitsja.

“Hooaja alguses olid mul mõtted hajutatud ning pea laiali otsas. Isegi pärast üleminekuakna sulgumist polnud asjad mu peas korras. Arvasin, et lahkun klubist ning aktsepteerisin seda, et mind rahalistel põhjustel ära müüakse. Aga nüüd mõistan, et olen teinud juba sada kohtumist lapsepõlveklubi eest ning olen alles 23. Pean selle üle rõõmu tundma,” muutus Grealish veidi rõõmsamaks.

scroll to top