fbpx
Close

Klopp Chelseast ja uuest peatreenerist: vau, lihtsalt vau, mis treener!

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: AFP/Scanpix

Liverpooliga ründavat jalgpalli viljelev Jürgen Klopp kiitis neid Anfieldil alistanud Chelseat, eriti nende peatreenerit Maurizio Sarrit. Juulikuust saadik sinisärkide eesotsas oma mänguplaani tiimile õpetanud itaallane lõi kogenud Kloppi pahviks ning teenis sakslaselt kamaluga kiitust.

Kolmapäeval alistas Sarri Kloppi Anfieldil, kuid laupäeval kohtutakse taas, seekord Premier League’i raames, kus kaalul on Liverpooli ideaalse seeria katkemine või Ragnar Klavani eksklubi edu kasvatamine viie punktiseks. Klopp otsustas Chelseat kiita ning 59-aastane itaallane sai endale veel ühe nimeka fänni juurde.

“Ma pole kunagi näinud nii lühikese aja jooksul nii suurt muutust. Vau. Stiil on täiesti erinev ja kui ausalt öelda, siis uskumatu, milline treener! Ma olen tema fänn olnud alates Napolist saadik. Suurepärane jalgpall ja nüüd ta näitab seda pooliku ettevalmistuse pealt. Alates esimesest kohtumisest on muutust selgelt näha. Minu jäägitu austus kuulub talle. Tema vutti on tõeliselt hea vaadata, ta on teinud head tööd,” kiitis sakslane Telegraphile.

 

scroll to top