fbpx
Close

Madridi Atletico peatreener: küsisin Suarezilt, kas Messi tahaks meie meeskonda tulla

Avatar

Suarez-Messi-Dembele. Foto: Reuters/Scanpix

Hispaania valitseva meistri Madridi Atletico peatreener Diego Simeone avaldas, et rääkis suvel oma võistkonna ründaja Luis Suarezega teemal, kas Lionel Messi sooviks Barcelonas nende ridadesse üle tulla.

Suarez pallis Messiga Barcelonas aastatel 2014-2020. Seejärel algasid klubi jaoks majanduslikud probleemid, mille käigus liikus Suarez Atletico ridadesse ja tänavu suvel lõi Messi omakorda käed Prantsusmaa tippklubi Pariisi Saint-Germainiga. Nüü tuli välja, et Barcelona üks peamisi rivaale Atletico oleks samuti valmis olnud Messi palkama, vähemalt Simeone soovi kohaselt.

“Ma ei helistanud Leole, küll aga Luisile, et küsida temalt, kuidas Messil läheb – kas talle pakuks Atleticosse tulek huvi ja kas oleks väiksemgi võimalus siia tulla. See oli midagi, mis kestis kolm tundi, sest PSG-l olid juba eesmärgid paigas ta palgata. Seega koostöö Messiga pole tegelikult kunagi õhus olnud. Ta on alati Barcelonas olnud, mina Atleticos, ja Argentina koondises polnud meil mängijatena kokkupuudet,” ütles Simeone väljaandele Ole.

Põhjus, miks Simeone lootis Messi tuleku osas, oli tõdemus, et meeskond suudab tiitlite nimel võidelda. “Kui küsite minult, kus Messi peaks mängima, siis vastaksin, et meeskonnas, mis tahab võita. Meeskonnas, mis teab, mida peab võidu nimel tegema. Pole tähtis, millisel positsioonil ta mängib, vaid et meeskond oleks võiduks häälestatud. Ärge mõelge temast, vaid meeskonnast. Mingit kontakti mul temaga polnud. See (võimalus Atleticosse tulla) oli nagu vaadata lennukit taevas möödumas,” lisas Simeone.

scroll to top