fbpx
Close

Kulusid kokkuhoidev Inter pani horvaadist Meistrite liiga võitja fakti ette

Avatar

Ivan Perisic. Foto: AFP/Scanpix

Itaalia valitseva meistri Milano Interi juhid andsid juba mõne kuu eest teada, et põhjus, miks peatreener Antonio Conte ja ründeässa Romelu Lukakuga koostöö jätkuda ei saanud, peitub rahalistes põhjustes, mis omakorda tingitud koroonaviiruse mõjudest majandusele. Nüüd tuleb meeskonna ääreründajal Ivan Perišicil valida, kas tahab Interis jätkata või mitte.

2015. aastal Wolfsburgist Interisse tulnud, kuid 2019/20 hooajal Müncheni Bayernis laenul olnud ja seal ka Meistrite liiga võitnud Perišic on tänavusel hooajal peatreeneri Simone Inzaghi käe all põhimees olnud. Peagi võib meeskond ühest olulisest lülist aga ilma jääda, sest kui horvaat ei nõustu palgakärpega, siis temaga suvel ka lepingut, mis lõpeb juunis, ei pikendata.

La Gazetta dello Sport vahendab, et Inter on 32-aastasele mängumehele selgitanud, et viis miljonit eurot hooaja eest talle palgaks maksta on selgelt liiga palju. Väidetavalt soovitakse seda alandada kolme miljoni euro peale ning ainult sel juhul on Perišicil võimalik lepingut Interiga pikendada. Football-Italia kirjutab, et osapoolte teed lähevad pigem lahku.

Inter on tänavusel hooajal Itaalia kõrgliigas seitsme vooruga viis võitu teeninud ja kaks mängu viigistanud, millega asutakse liigatabelis kolmandal kohal. Erinevate sarjade peale on Perišic olnud osaline kaheksa mängus, löönud ühe värava ja andnud ühe väravasöödu.

scroll to top