fbpx
Close

Gareth Bale’i agent: Tottenhami tagasitulek ebaõnnestus, sest Mourinhoga oli erinev nägemus

Avatar

Gareth Bale. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Madridi Reali ründaja Gareth Bale’i agent Jonathan Barnett avaldas, et möödunud hooaeg polnud Bale’i jaoks Totteham Hotspuri ridades just parim periood, sest peatreeneri Jose Mourinhoga, kes küll hooaja keskpaigas ametist priiks sai, ühist keelt ei leitud.

Bale pallis eelmisel hooajal laenulepingu alusel Tottenham Hotspuris ehk klubis, mida ta esindas varasemalt enne Reali minekut. Klubivahetus oli põhjendatud, sest Reali juhendaja Zinedine Zidane’iga mingist koostööst juttu polnud. Bale’i õnnetuseks polnud kuigi edukas koostöö ka Tottenhami endise peatreeneri Jose Mourinhoga ning nüüd on Bale Realis tagasi oma lepingu viimast aastat täitmas. Mourinho teatavasti jõudnud AS Romasse.

“Tottenhamis mingit läbikukkumist polnud. Arvan lihtsalt, et nad ei näinud jalgpalli samasuguselt – olen siinkohal väga diplomaatiline. Ütleme nii, et tegemist polnud just edukaima naasmisega oma endisesse klubisse. Ta läks Reali tagasi ja oli koheselt esindusmeeskonnas. Kahjuks tegi ta oma reielihasele liiga ja seepärast on veel pikk tee minna, et platsile naasta. Kahju, et Reali peatreeneri kohale naasnud Carlo Ancelotti ajal sai ta selle vigastuse,” rääkis Barnett The Mirrori vahendusel.

2022. aasta talvel Kataris toimuv MM on Barnetti sõnul Bale’i üks eesmärke ning ta loodab võimalikult kiirelt vigastuse seljatada, et aidata Wales koondisel sinna jõuda. “Tema unistus on Katari MM-finaalturniiril Walesiga mängida. Ma usun, et see on talle kõige tähtsam. Vigastused ja viimaste hooaegade erimeelsused [endine Reali peatreeneri] Zinedine Zidane’iga on tema karjääri kulgu tagasi hoidnud.”

scroll to top