Pealeht / Klubid / Chelsea / Chelsea abitreener tekitas viimase minuti viigivärava järel piinliku olukorra (Mourinho: lubasin teda selle eest mitte tappa)
Maurizio Sarri (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea abitreener tekitas viimase minuti viigivärava järel piinliku olukorra (Mourinho: lubasin teda selle eest mitte tappa)

Ülim thriller Londonis pakkus suurepärast meelelahutust kõikidele vutisõpradele, kui Chelsea ja Manchester United jäid mõlemad 90 minuti jooksul kaotusseisu ning viigivärav sündis viiendal üleminutil. Viigiväravat tähistanud Chelsea abitreener Marco Ianni läks aga rõõmustamisega liiale.

Nimelt hakkas Maurizio Sarri abiline rõõmustama endise Chelsea ja praeguse Unitedi lootsi Jose Mourinho ees, tekitades paraja segaduse: sõnasõtta ning konflikti astus ligi 20 mängijat ja treenerit ja arusaamatus kestis õige mitu minutit. Ianni vabandas oma tehtu eest ning sai ka Mourinholt andeks.

“Ma pole millegi osas ärritunud. Sarri abiline tekitas olukorra, ent Sarri ise tuli mu juurde ja lubas tiimisiseselt kõik korda ajada. Seejärel tuli abiline ning palus vabandust. Vastasin talle, et kui ta seda tõsiselt mõtleb, siis võtan vabanduse vastu ning unustan selle. Lubasin talle, et ei tapa teda selle eksimuse eest ära,” rääkis Mourinho stoilise rahuga Sky Sportsile. “See olukord on lõppenud, unustame selle ära.”

Sarri lubas, et teeb abilisele asja vägagi selgeks. “Tegime valesti ja ajasin asja kohe korda. Pean Ianniga väga konkreetne olema, ent ei täpsusta, kuidas selle asja tiimisiseselt ära lahendame,” oli itaallane aus. “Ma pole rahul, et selline asi juhtus.”

Vaata lisaks

Kui Mane pärast Meistrite liiga matši koju jõudis, olid vargad juba puhta vuugi teinud

Liverpool mängis teisipäeva õhtul Meistrite liiga kaheksandikfinaali avakohtumises Müncheni Bayerniga. Väravateta viik ei rõõmustanud kodutiimi …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga