fbpx
Pealeht / Klubid / Arsenal / Arsenal teab, kuidas muutuda finantsiliselt võimekamaks
Mesut Özil. Foto: Reuters/Scanpix

Arsenal teab, kuidas muutuda finantsiliselt võimekamaks

Erinevalt naftarahadel elatuvast Manchester Cityst või rahapuuduses vaevlevast Newcastle’ist on Arsenalil plaan, kuidas oma finantsjõudu iseseisvalt suurendada, olemas. Uus tegevjuht Vinai Venkatesham kinnitas BBC-le, et klubis on siht selgelt silme ees ning väärtusedki on vägagi paigas.

“Meil on väga selge ambitsioon ja selleks on suurimate tiitlite võitmine,” pidas septembrikuus tööle asunud tegevjuht silmas 14 aastat Premier League’i võiduta ning ajaloo jooksul Meistrite liiga tiitlita olnud perioodide lõpetamist. “Tahame seda saavutada enda moodi, austades endi väärtuseid, ajalugu ja traditsioone.”

Ning ei ole plaanis kaasata raha omanikelt nagu City seda teeb, vaid tasa ja targu, lubas Venkatesham. “Meil on siin klubis isemajandav ärimudel ehk kõik jalgpalli puudutavad investeeringud teeme kasumist, mis on saadud koostööpartneritelt ja sponsordiilidelt. Oleme veendunud, et suudame sellise ärimudeliga olla edukad. Me ei tee siin suuri muutusi, vaid liigume stabiilselt eesmärkide suunas. Jah, kindlasti midagi natuke muudame ning otsime viise, kuidas klubi paremaks muuta, ent see on ikkagi evolutsioon, mitte revolutsioon,” sõnamängutas tegevjuht.

Vaata lisaks

VIDEO: Mourinho meenutas Drogba ostu: Abramovitš, sina maksa raha ära ning ära seleta!

Didier Drogba oli Chelsea särgis mees, kes tõi sinisärkidele Meistrite liiga tiitli ning mängis oma …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga