fbpx
Close

Cardiffi loots on väljakukkumiseks juba valmistumas

Avatar

Neil Warnock. Foto: Reuters/Scanpix

Premier League’i punane latern Cardiff pole pärast kaheksat mänguvooru suutnud veel võiduarvet avada ning tabelis on kirjas vaid kaks punkti. Kõigest viis väravat kirja saanud tiim üritab koduplatsil Fulhami vastu teenida esimese võidu ning lõpetada kuuemängulise kaotuste seeria. Peatreener Neil Warnock on aga tuleviku osas murelik.

Enda raha ta Cardiffi püsimajäämise alla ei paneks. “Kui ma peaksin panustama, siis ma ei panustaks meie püsimajäämisele. Aga teiste raha panustaks küll. Samas ma poleks läinud hooajal meie tõusmisele ka panustanud, aga paljud võitsid meie pealt. Võib-olla võidetakse ka sel hooajal,” spekuleeris ja keerutas loots mängueelsel pressikonverentsil.

Peatreener täheldas, et tema tiimi enam ei usuta. “Kõik on võimalik, aga seis on päris nadi. Isegi kihlveokontorid on määranud meie väljakukkumise koefitsiendiks 1.25 ehk nende jaoks oleme me kui läinud rong. Aga meil on järgmisest neljast kohtumisest kolm koduväljakul, mis on meie jaoks ülitähtsad matšid: peame võitma neis punkte, et tabelis tõusta ning august välja ronida. Siis on kõik võimalik, sest paljudel tiimidel on sel hooajal päris keeruline,” selgitas Warnock.

scroll to top