Pealeht / Klubid / Cardiff / Cardiffi loots on väljakukkumiseks juba valmistumas
Foto: Reuters/Scanpix

Cardiffi loots on väljakukkumiseks juba valmistumas

Premier League’i punane latern Cardiff pole pärast kaheksat mänguvooru suutnud veel võiduarvet avada ning tabelis on kirjas vaid kaks punkti. Kõigest viis väravat kirja saanud tiim üritab koduplatsil Fulhami vastu teenida esimese võidu ning lõpetada kuuemängulise kaotuste seeria. Peatreener Neil Warnock on aga tuleviku osas murelik.

Enda raha ta Cardiffi püsimajäämise alla ei paneks. “Kui ma peaksin panustama, siis ma ei panustaks meie püsimajäämisele. Aga teiste raha panustaks küll. Samas ma poleks läinud hooajal meie tõusmisele ka panustanud, aga paljud võitsid meie pealt. Võib-olla võidetakse ka sel hooajal,” spekuleeris ja keerutas loots mängueelsel pressikonverentsil.

Peatreener täheldas, et tema tiimi enam ei usuta. “Kõik on võimalik, aga seis on päris nadi. Isegi kihlveokontorid on määranud meie väljakukkumise koefitsiendiks 1.25 ehk nende jaoks oleme me kui läinud rong. Aga meil on järgmisest neljast kohtumisest kolm koduväljakul, mis on meie jaoks ülitähtsad matšid: peame võitma neis punkte, et tabelis tõusta ning august välja ronida. Siis on kõik võimalik, sest paljudel tiimidel on sel hooajal päris keeruline,” selgitas Warnock.

Vaata lisaks

Premier League’i üks debütant kiitis teist ehk mis on Sarri meelest Arsenali lootsi tugevaim külg

Nii Chelsea kui Arsenal on Premier League’i hooaega hästi alustanud ning sinisärgid saavad uhkustada lausa …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga