Hüvasti, Cardiff ehk kõik kolm Premier League’ist väljakukkujat on lõplikult selgunud

Neil Warnock. Foto: Reuters/Scanpix

Premier League’is on veel mängida pärast pikka nädalavahetust üks voor, kuid loodetud viimase päeva ellujäämisvõitlust Cardiffi ja Brightoni vastu ei tule, sest Walesi klubi jäi koduväljakul alla Crystal Palace’ile.

Neil Warnocki hoolealustel oli mitmeid šansse, kui meeskond ei suutnud neid ära realiseerida. Murdepunkt tuli 70. minutil. kui Andros Townsendi tabamus Palace’i 3:1 juhtima viis ja ellujäämisheitlejatel vaiba alt ära tõmbas. Cardiff tabas veel posti ning luhtas jätkuvalt oivalisi võimalusi ning lõpuvile kõlades oli selge, et võidetav matš tõi null punkti ja koht esiliigas saigi reaalsuseks.

“Fännid teadsid, et klubi ülevõtmisel ootas mind ees kaos, nüüd laulavad kõik samalt laululehelt, oleme justkui ümbersündinud. Nad teavad, et andsime endast parima, meil oli teisel poolajal mitu head võimalust. Kaotus Chelseale murdis meid peaaegu, et lõplikult,” meenutas peatreener Neil Warnock kodus eduseisu mahamängimist ja kolmest punktist ilmajäämist.