fbpx
Pealeht / Klubid / Cardiff / Premier League – maailma parim liiga, kõige halvemad kohtunikud?
Selle mängu kohtunikebrigaad. Foto: Reuters/Scanpix

Premier League – maailma parim liiga, kõige halvemad kohtunikud?

Chelsea sai eile keeruka 2:1 võidu Cardiffi üle, kui Cesar Azpilicueta ja Ruben Loftus-Cheek aitasid Maurizio Sarrilt veidi survet maha võtta ning neljandale kohale lähemale triivida. Pahameelt avaldas aga löödud peatreener Neil Warnock, kes kritiseeris kohtunikke, palus videokorduste kasutusele võtmist ning koputas vilemeeste südamele.

Nimelt tekitas poleemikat Azpilicueta viigivärav, mis oli skooritud suluseisust. “Kohtunikud vedasid meid alt, tooge videokordused mängu. Ma võin olla selle saabumise ajaks liiga vana, aga seetõttu me seda vajamegi,” vihjas ta moderniseerimise vajalikkusele. “See on maailma parim liiga, kus on hetkel kõige halvemad kohtunikud. Ma ei tea, mida Mike Riley koos oma äärekohtunikuga teevad, aga ilmselt saavad nad ka järgmisel nädalal vilistada. Vilemehed ei mõista, mida nende otsused tähendada võivad ning mis on kaalul,” ei olnud Warnock Sky Sportsi vahendusel väljaütlemistega kitsi.

“Kolm nädalat tegime selle mängu jaoks trenni ning siis selline suluseisu värav… see polnud isegi napikas. Samuti jäime ilma kahest penaltist ning kõik meie raske töö on kohtunike poolt kui käega pühitud. Kas asi on minus? Kas ma olen ajapikku neile miskit teinud ja nüüd on aeg kättemaksuks? Ma ausalt öeldes ei tea,” oli juhendaja hämmingus.

 

 

Vaata lisaks

Armeenia jalgpallitäht avaldas põhjuse, miks ta Premier League’ist lahkus

2016. aastast Inglismaa kõrgliigas pallinud, kuid hiljuti Itaaliasse AS Roma ridadesse siirdunud Henrih Mhitarjan ütles, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga