fbpx
Close

Manchester Unitedile võõrsil tuule alla teinud Cardiffi loots võttis traagilise hooaja kokku

Avatar

Neil Warnock. Foto: Reuters/Scanpix

Cardiff mängib järgmisel hooajal esiliigas ning pole kindel, kas peatreener Neil Warnock jätkab Walesi klubiga ka järgmisel hooajal. 70-aastane on vihjanud lahkumisele ning pensionipõlve nautimisele, kuigi klubi omanik sooviks teda toolil näha ka järgmisel hooajal. Tänavune hooaeg lõppes nende jaoks suurepäraselt, kui hääbumismärke näitaval Old Traffordil alistati Manchester United lausa 2:0.

“Olime suurepärased, kiidan ka fänne. Olen klubi üle väga uhke. Me ei läinud täna kaitsma ning rikkusime mitme inimese panustamisplaani ära. See on minu viimane mäng kõrgliigas, tahtsin täna, et pallurid mängiksid minu heaks. Olnuks meil veidi rohkem õnne, jäänuksime püsima. Oleme tiimina arenenud ning on kurb võita maailma ühel parimal staadionil ning samal ajal langeda,” ütles veterantreener BBC-le.

“Mul on esmaspäeval kohtumine klubi esimehe ja tegevjuhiga. Klubi suudaks edasi rühkida nagu Burnley, kui nad kõrgliigast langesid. Kui lahkun klubist, jätan Cardiffi heasse seisu. Ma pole kunagi näinud nii palju oma elus vaeva kui sel hooajal, pole nii palju saanud tagasilööke ning siis teeme hooaja viimases mängus sellise esituse,” kiitis ta oma hoolealuseid.

Traagiline jaanuarikuu kripeldab Warnockit siiani, kui Emiliano Sala klubit esindada ei jõudnudki ning lennuõnnetus argentiinlase eluküünla kustutas. “Tundsin, et klubi vajab mind kui Sala tragöödia juhtus. Tundsin, et pean olema see, kellele toetutakse, see oli raske ning ma pole kunagi midagi sellist kogenud. Tulime sellest aga kenasti välja ja olen selle üle uhke,” oli Premier League’i vanima lootsi lõppsõna.

scroll to top