fbpx
Close

Solskjaer: peame pärast puhkust naasma teistsuguse mentaliteedi ja hoiakuga

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AP/Scanpix

Pärast lepingu väljateenimist on Ole Gunnar Solskjaeri karjäär Manchester Unitedi peatreenerina olnud katastroofiline, mille kirsiks tordil oli 0:2 kaotus liigast välja langenud Cardiffile, ja seda kodukamaral Old Traffordil. Norralane kiitis oma noormängijat, kõigest 18-aastast Mason Greenwoodi, keda pidas ta täna parimaks mängumeheks Unitedi tiimis.

“Sul võib olla pallivaldamine ja omad šansid, aga me laseme endale lihtsaid väravaid lüüa ning ise ära ei löö. Meil on veel pikk tee minna selleni, kuhu jõuda tahame. Mason Greenwood oli briljantne, ta oli pika puuga meie parim mängija ja see ütleb tema kohta palju. Ta tuli tiimi ebakindlana ja nüüd on näha, et ta on kindel. Ma pole tema esituse osas üllatunud, sest teame tema võimekust,” kiitis ta hoolealust.

“Tippu jõudmine võtab aega, jäime kolmandast-neljandast kohast maha viie-kuue punktiga. Järgmisel hooajal sihime selle vahe vähendamist. Kaks tipptiimi on standardi löönud absoluutsesse lakke ning peame neidki sihtima. Töö algab nüüd, kõik saavad suvepuhkusele, aga peame naasma teistsuguse mentaliteedi ja hoiakuga. Need kes täna mängisid, said hakkama aga see polnud piisav,” ütles peatreener BBC-le.

scroll to top