fbpx
Close

Cardiffi loots Sala tragöödiast: kaalusin erruminekut

Avatar

Neil Warnock. Foto: Reuters/Scanpix

Cardiffi jaoks on praegune üleminekuaken klubi ajaloo süngeim, kui rekordost Emiliano Sala kadunuks jäämine on muutnud jalgpalliõhkkonda jäädavalt. Peatreener Neil Warnock rääkis, et kaalus pärast oma elu raskeimat nädalat erruminekut.

Neljapäeval lõpetati argentiinlasest ründaja otsingud ning lähiajal alustatakse ühisrahastuse toel jalgpalluri otsimist vee alt, vahendab Sky Sports. 4000 inimese annetuste abil 300 000 eurot kokku kogutud summa tagab otsingute jätku. Uurimislaev hakkab sel nädalavahetusel õnnetuse jälgi otsima vee alt.

Warnock ütles, et ei suuda oma mõtteid tragöödialt eemale suunata. “Olen treeneritööd teinud ligi 40 aastat ja see on kohe kindlasti mu karjääri raskeim nädal, pole kahtlustki. See on traumaatiline. Isegi praegu ei suuda ma olukorrale mitte mõelda,” rääkis ta mängueelsel pressikonverentsil.

“Ma olen viimase nädala jooksul mõelnud erruminekust iga päev ja peaaegu igal hetkel mis võimalik, kui ausalt öelda,” mainis ta. Ta ootab mängu, mis viiks mõtteid mujale. “Usun, et mängijadki vajaksid hetkel mingisugust tegevust, mis mõtteid eemale viik. Praegu on kõik nii nukker ja kurbust täis. Vajame hetkel mingit mängu, et jalgpallile uuesti keskenduda ja et rütmi muuta.”

scroll to top