fbpx
Close

Solskjaer: me ei sihi kohta esinelikus, see ei rahulda meid

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AFP/Scanpix

Viimased poolteist kuud on Jalgpall24 artiklid Manchester Unitedist alanud ühtmoodi, kui Ole Gunnar Solskjaer, parem mängupilt, ainult võitude tunnistamine ja rõõmsad mängijad vallutavad esimesed kaks lõiku.

Norralane andis mõista, et võimas tagasitulek esinelikusse, millest endine loots Jose Mourinho õrnalt vaid unistas, pole Solskjaeri jaoks piisav. Sihikul on ikkagi esikolmik.

“Esinelik pole mingi unistus. United peab alati liigavõitu sihtima. Me ei suuda seda sel aastal, aga peame tagasi tiitliheitlusesse jõudma. Meil on laual veel Meistrite liiga ja FA karikas ehk me ei saa öelda, et sihime vaid esineliku kohta ja nii ongi. Peame vaatama, kas saame sel hooajal miskit võita. Nagu olen öelnud, siis iga mängu lähme ikkagi võidumõtetega mängima,” sõnas norralane mängueelsel pressikonverentsil.

United kohtub täna õhtul Burnleyga ja jahib oma seitsmendat järjestikust liigavõitu. “Oleme hetkel kuuendad ehk kõvasti tipptiimidest maas. Hetkel jahime kolmandat kohta, sest reaalselt rääkides on esimene ja teine koht liiga kaugel,” ütles Solskjaer.

scroll to top