fbpx
Close

Mourinho tunnistas, et hiljutine kriitika on talle haiget teinud

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Muidu meediasõdades teflonmehena tuntud Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho tunnistas, et on saanud viimaste kriitikalaviinide tulemusena haiget.

Enne kohtumist Newcastle’iga lekitas Mirror, et peatreener saab mängujärgselt suusa, tulemusest olenemata. Nagu näha, siis nii ei juhtunud ning Mourinho andis meediale mõista, et ta on inimjahi ohver. Pärast võiduväravat tegi portugallane repliigi kaamera suunas, mis tõi talle kaela järjekordse probleemi, sest ebasündsad väljendid polnud jalgpalliliidule meeltmööda ja Mourinho võib saada mõnemängulise juhendamiskeelu.

See kõik on kahekordset Meistrite liiga võitjat väsitanud. “Sel nädalavahetusel ei ööbinud mängijad hotellis nagu tavapäraselt, vaid olid oma kodudes ning ärgates nägid nad sotsiaalmeedias ning väljaannetes ebamugavaid pealkirju ning lugusid. Arvan, et mängueelne polnud nende jaoks kerge ning mõjutas ka avapoolaja esitust. Kuid ma jätkan neile kinnitamist, et see on minu probleem ja mina tegelen sellega ise, las nemad naudivad jalgpalli,” rääkis ta Sky Sportsile.

Mourinho aga ei naudi. “Ma pole õnnelik, ausalt ka ei ole. Aga kui keegi peab olema sihtmärgiks, siis pigem olen selleks mina kui mõni mu hoolealune, ma eelistan niiviisi. Jah, see kõik häirib mind, sest ka mina olen inimene nagu teiegi,” kõlas temas tüdimust.

scroll to top