fbpx
Close

Klopp: Rahvuste liigal pole vutikalendris ruumi, aga teid see ju ei huvita

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp on Premier League’i üks häälekamaid treenereid nii väljaku ääres kui ka enda mängijaid toetades. Just tema on pärast MM-i võtnud korduvalt sõna liigtiheda mängugraafiku osas, mis kurnab mängijaid. Nüüd võttis sakslane sihikule Rahvuste liiga.

Koondisepausi järel kohtub Liverpool Huddersfieldiga ning punasärkide eest tegid Virgil Van Dijk, Joe Gomez ja Jordan Henderson kaasa ka oma koondisesärgis ja ei saanud korralikult puhata. Neil läks veel hästi, sest Mohamed Salah ning Sadio Mane said koondisega olles vigastada.

Klopp kiitis formaati, aga esitas ühe mõtte. “Mulle meeldib see võistlus, aga ühel hetkel peaks keegi korra mõtlema, et tegemist on ikkagi mängijatega ja koondisepaus kurnab neid veelgi. Mis ajast on nii tihe mängimine okei? Kas te tahaksite raskekaallast Anthony Joshuad näha igal õhtul poksimas? See pole võimalik. Näiteks NBA-s või NFL-is on alati korralik suvepaus, aga ainult jalgpallis tahetakse pidevalt millegi peale mängida,” kritiseeris Klopp.

“Jah, Rahvuste liiga on hea idee, aga mitte jalgpallis, sest siin pole enam piisavalt ruumi. Ma mõistan, et ma võinuks seda kõike rääkida enda kohvimasinale, sest kedagi mu mõtted ei huvita,” oli ta nördinud.

scroll to top