fbpx
Close

Cavani on Napoli peamine sihtmärk

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Uruguaiga meeldejääva MM-i teinud, ent kaheksandikfinaalis Portugali vastu vigastada saanud Edinson Cavani on oma eksklubi Napoli peamine sihtmärk, vahendab El Matador. Tema vastu on huvi tundnud ka Atletico Madrid, kuid Napoli tunneb mängija vastu väga palavat huvi.

Napoli uus peatreener Carlo Ancelotti otsib tiimi uut tipuründajat ning läbi on käinud ka Real Madridi ründaja Karim Benzema nimi, kuid napolitaanide poolt palavalt armastatud Cavani on prioriteediks. Napoli on valmis pakkuma Cavanile nelja- või viie-aastast lepingut. Samas ei soovi PSG oma klubi suurimat väravakütti müüa, nähes teda kui ülitähtsa lülina ka uuel hooajal.

Ancelotti on võtnud ühendust nii Cavani kui Benzemaga. Prantslane ei ole näidanud üles huvi lahkuda Real Madridist ning Cavani läbisaamine PSG fännidega on selline, mida ta ei soovi lõhkuda. Sellest hoolimata on Cavani isa kiitmas potentsiaalset üleminekut heaks ning ründaja pojad on siiani elamas Napolis: nimelt on Cavani lahutatud ja oma laste emaga tutvus ta just Napolis, kus naine on pärit.

scroll to top