fbpx
Close

Balotelli: tahan Napolisse, aga Zlatan ütles, et ma pole selleks piisavalt hea

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Jalgpallimaailma üks värvikamaid kujusid Mario Balotelli ütles endise maailmameistri Fabio Cannavaroga läbiviidud intervjuus, et tema soov oleks karjääri jätkata Itaalia kõrgliiga ühe tipu Napoli ridades.

29-aastane Balotelli on tänavu pallimas samuti Serie A-s tabelis viimasel kohal paiknevas Brescias. Varasemalt on mees mitmeid tippklubisid esindanud, mille seas näiteks Milano Inter, Manchester City, AC Milan ja Liverpool. Peale äärmiselt pettumustvalmistavat perioodi Liverpoolis jõudis itaallane ringiga tagasi Milani, misjärel kuulus kahel ja poolel hooajal Prantsusmaa kõrgliigas Nice’i meeskonda ja pool aastat tegutses ta Marseille Olympique’is. Nüüd on tal aga uueks eesmärgiks võetud Napolisse jõuda.

“Olen proovinud [sinna saada]. Oleksin Napolis väga õnnelik. Täiesti tõsiselt. Teeksin oma tütrest Napoli ultrate liidri, sest ta toetab Napolit. Laulan talle “Brescia, Brescia”, aga ikkagi hoiab ta Napolile pöialt. Ta oli rõõmus, kui ma ta San Paolole viisin, nagu hüpnotiseeritud. Alati on tore tunne seal mängida, kuigi mu arvates on kauneim staadion San Siro,” rääkis Balotelli.

Samuti erinevatest Euroopa tippklubidest läbi käinud ja nüüd Milani värve esindav Zlatan Ibrahimovic olevat kord Balotellile öelnud, et Napolisse ta mingil juhul ei jõua. Samas oli rootslane hiljem teda aga agendi Mino Raiola kaudu tunnustanud. “Kui veel laps olin, siis vaatasin tema poole ja ta ütles, et ma ei hakka kunagi nende esindusmeeskonnaga treenima. Ta ütles, et ma pole piisavalt hea nende eest mängimaks. Aga edasi läks ta Mino Raiolaga rääkima ja ütles, et võtaks mu enda kliendiks, sest olen parem kui tema.”

Balotelli rääkis lisaks ka treeneritest, kellega ta kokku puutunud. Praeguse Dortmundi Borussia juhendaja Lucien Favre’ga oli tal Nice’is oivaline koostöö, kuid Patrick Vieira’ga ühist keelt ei leitud. City aegadest Robert Manciniga tülli läinud, kuid hiljem siiski just temalt Itaalia koondisesse kutseid teeninud Balotellil oli sellest omalaadne arvamus. “Veetsin kaks aastat Favre käe all mängides, kes on veidi ebaharilik, aga väga hea treener ja inimene. Taktikalise, personaalse ja tehnilise poole pealt oli mul temaga suurepärane koostöö. Seejärel tuli aga Patrick… Tal olid ideed, mis tõtt-öelda polnud minu teema. Nad ei lubanud mul end väljakul hästi tunda. Mu nimi pole Ronaldo ega Messi ja ma ei nõua midagi, aga kui tahad, et ma meeskonda aitaksin, siis pean vastaval positsioonil mängima. Manciniga on mul eriline suhe. Olen õnnelik, kui ta endiselt ei plaani mulle koondisekutset saata, sest kui ta teeks seda, siis tean, et ta ei jätaks mind pingile. Õigustatult kutsub ta neid, kes kõige enam seda võimalust väärivad. Sel päeval, kui ma seda taas väärin, olen seal mängimas,” lisas Balotelli.

scroll to top