fbpx
Close

Interi suursponsori megaidee: Cavani ja Werneriga oleks meeskond veelgi tugevam!

Avatar

Paris Saint-Germain's Uruguayan forward Edinson Cavani controls the ball during the French L1 football match between Stade Brestois 29 and Paris Saint-Germain in Brest, western France, on November 9, 2019. (Photo by Damien MEYER / AFP)

Itaalia tippklubi Milano Inter on aina nimekamaid mängijaid palkamas ja nüüd käis klubi suursponsori Pirelli juht Marco Tronchetti välja idee, et palgata võiks Pariisi Saint-Germainist Edinson Cavani ja RB Leipzigist Timo Werneri.

Hetkel Inter ründejõu pärast muretsema ei peaks. Tipus on Romelu Lukaku, Manchester Unitedist viibib laenul Alexis Sanchez, teiste suurklubide huviorbiiti on mänginud end 22-aastane argentiinlane Lautaro Martinez ja lisaks toetab kolmikut veel talendikas 17-aastane Sebastiano Esposito. Samas on oodata suvel meeskonna sees omajagu muudatusi. Sancheze tulevik pole Interis sugugi kindel ja Martineze ning Barcelona seosest on juba mitmeid nädalaid räägitud. Lisaks neile tundub, et Mauro Icardi karjäär Interis on lõplikult läbi, kuigi pole veel kindel, millises meeskonnas tema uuel hooajal pallib.

Ressurssi paistab Interil aga olevat uute mängumeeste toomiseks. Tronchetti sõnul oleksid valikute seas endine Napoli ründeäss ja 2013. aastast Pariisi Saint-Germaini esindav Edinson Cavani ning RB Leipzigi võtmefiguur Timo Werner, keda pandud paari Liverpooliga. Kumbki ründaja tooks tema arvates parima välja ka talvise üleminekuakna sees Tottenham Hotspurist saabunud Christian Eriksenist.

“Pirelli jääb igal juhul Interiga seotuks. Me ei tea veel kuidas, aga nende projektid jäävad ambitsioonikateks koos [Hiina Superliiga klubi ja samuti Pirelli poolt sponsoreeritava Jiangsu] Suninguga. [Peatreener Antonio] Contel on erakordne võimekus. Oleme vana maailma maha jätnud, kuid ei tea endiselt, milline saab uus olema. Näiteks leppisime kokku, et meeskonda muudetakse koos Erikseni saabumisega. Cavani on olnud võimeline tegemaks erakordseid asju ja loodan, et ta suudab korrata neid ka Nerazzurro poolel. On selge, et Lautaro müük teeks haiget, aga koos Cavani ja Werneriga oleksime tugevamad kui Lautaro ning Icardiga. Veelgi enam siis, kui Eriksen taastab oma Tottenhami aegse vormi,” rääkis Tronchetti Gr Parlamento vahendusel.

scroll to top