Schalke sai ka Klavani endiselt koduklubilt paraja sauna, Werner juhtis Leipzigi vägeva võiduni

epa08085267 Leipzig's Timo Werner reacts during the German Bundesliga soccer match between RB Leipzig vs FC Augsburg in Leipzig, Germany, 21 December 2019. EPA/FILIP SINGER CONDITIONS - ATTENTION: The DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

Saksamaa kõrgliiga 27. vooru pühapäeval toiminud mängudes said kindla võidu kirja RB Leipzig ja Augsburg. Köln ning Düsseldorfi Fortuna viigistasid.

Võinuks arvata, et eelmises voorus Dortmundi Borussialt 0:4 kaotuse kirja saanud Gelsenkircheni Schalke on nüüdseks teinud korrektuurid, kuid kodumäng Augsburgi vastu kujunes siiski katastroofiks. Eduard Löwen viis külalised juba kuuendal minutil ette ja Noah-Joel Sarenren-Bazee tegi 76. minutil seisuks 2:0. Üleminutitel lõi Sergio Cordova Augsburgi kolmandagi. Sellega on Schalke juba üheksa järjestikust Bundesliga mängu olnud võiduta. Viimati võideti 17. jaanuaril Mönchengladbachi Borussiat 2:0.

Tabeli kolmas meeskond RB Leipzig on endiselt üks tiitlinõudlejatest. Võõrsilmängus Mainziga lõi Timo Werner 11. minutil avavärava ning Yussuf Poulseni ja Marcel Sabitzeri tabamustest oli poolajaks seis 3:0. Werner sahistas 48. minutil taas võrku ja Saksamaa koondise ründaja vormistas 75. minutil ka kübaratriki ning ühtlasi lõppskoori 5:0.