fbpx
Close

“Sarri tahtis Napoli tükkideks rebida”

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Napoli omanikuga tülli läinud ning seejärel Chelsea peatreeneriks saanud Maurizio Sarri pole Itaalia klubi omaniku Aurelio De Laurentiisi meelest hea inimene. Nimelt süüdistab ta peatreenerit soovis lammutada Napoli tiimi ning käitus klubiga ebaviisakalt.

Sarri-saaga küttis kirgi maikuu lõpus ja juunikuu alguses, kui peatreener ei andnud selgelt mõista oma tulevikuplaanidest ning venitas lepingupikendusega. See viskas klubi omanikul De Laurentiisil üle ning ta otsustas Sarrile sule sappa anda ja asendas 59-aastase itaallase staažika Carlo Ancelottiga. Sarri ja De Laurentiis pidasid mitme aasta jooksul maha sõnasõdu ja tülitsesid, kuna kummagi iseloom ei soosinud lähtuda ütlusest “targem annab järele.”

“Mulle ei meeldinud, kui ta ütles, et oleme mõlemad teinud vigu. Mina arvan, et ma pole teinud ühtki viga,” ütles filmiprodutsendist klubi omanik Sky Sport Italiale. “Tal oli leping ning seetõttu ma võisin teda korrale kutsuda, sest ta käitus klubi huvisid kahjustavalt, rünnates mängijaid, kes polnud tema meelest väga head.”

De Laurentiis selgitas: “Need mängijad andsid endast meeletult. Ta piinas neid oma brutaalsetel treeningutel, ent mängijad näitasid palliplatsil ikkagi klassi. Pärast seda kõike, tahtis ta viia terve minu tiimi Inglismaale ning Napoli tükkideks rebida. Ma pidin Chelsea direktori Maria Granovskajaga tõsiselt sellel teemal rääkima, et nii need asjad ei käi.”

Kuidas sai Jorginho üleminek ikkagi teoks? “Sarri tahtis Jorginhot ning ma loovutasin ta pärast jutuajamist Ancelottiga, kes ütles, et ta panustab meeletult Amadou Diawara arengule ning ta plaanib mängitada kapten Marek Hamšikut sügavamal, Jorginho rollis,” rääkis omanik.

scroll to top