fbpx
Close

Lukaku tegi Unitedi suunas terava torke: Inter tõmbas mind pasast välja

Avatar

Romelu Lukaku. Foto: EPA/Scanpix

Neljapäeval kahel korral 5:2 võidumängus Eesti koondise võrku sahistanud belglasest ründeäss Romelu Lukaku avaldas, et lahkus Milano Interist ainult seepärast, et tema huvi vastu tundis just Londoni Chelsea. Selgituse käigus andis 28-aastane mängumees mõista, et tema endine klubi Manchester United on praeguseks talle kui tühi koht.

“Chelsea pakkus 110 miljonit eurot ja Davide Zappacostat, aga Inter ütles ei. Seega läksin peatreener Simone Inzaghi kabinetti ja palusin tal mingi kokkulepe saavutada. Olin endiselt Interis, kuid mõtetes juba Londonis. Inter tõmbas mind pasast välja. Seepärast olin valmis Nerazzurriga hüvasti jätma vaid Chelsea tõttu,” rääkis Lukaku HLN-i vahendusel.

Lukakul on olemas piisavalt põhjuseid, miks ta Chelseasse naasta soovis. 2011. aastal palkas klubi ta andeka teismelisena Brüsseli Anderlechtist ning pärast 15 mängu, mille jooksul ta ei suutnud skoori teha, viibis ta laenulepingu alusel nii West Bromwich Albionis kui Evertonis. 2014. aastal ostis Everton ta välja ja kolm aastat hiljem omakorda Manchester United 115 miljoni euro eest. Seal ei suutnud ta aga oma täit potentsiaali näidata ja kaks hooaega hiljem liikus ta Interisse 80 miljoni euro eest.

Interiga võitis Lukaku eelmisel hooajal Itaalia meistritiitli. Käimasoleval hooajal on ta Chelsea särgis korra ka võrku sahistanud, mil 2:0 võideti Londoni Arsenali.

scroll to top