fbpx
Close

“Juventusel ja kõigil tippklubidel oleks praegu Jorginhot keeruline palgata”

Avatar

Jorginho. Foto: EPA/Scanpix

Londoni Chelsea poolkaitsja Jorginho agent Joao Santos andis aru juttude osas, mis viivad tema klienti Inglismaalt mõnda teise tippliigasse. Santose sõnul poleks üleminekut sugugi lihtne teostada.

Jorginho oli aastatel 2014-2018 Napoli üks võtmemängijatest ja kui Chelsea määras peatreeneriks Maurizio Sarri, siis tõi tema oma endise hoolealuse ka kohe endaga kaasa ligi 60 miljoni naela eest. Jorginho on Frank Lampardi juhendatavas meeskonnas küll väärtuslik mängija, aga üleminek võib siiski teoks saada. Nimelt on Itaalia meedia teatel Torino Juventus valmis loobuma Federico Bernardeschist ja väidetavalt võib Chelsea Jorginho eest saata vahetustehingu käigus isegi kaks mängijat vastu, mis kergitaks 28-aastase itaallase hinna koguni 80 miljoni euro peale.

“Tean neid kuulujutte vaid ajalehest, sest keegi Juventuse poolelt pole minuga ühendust võtnud. [Juventuse peatreener] Maurizio Sarir hindab teda kõrgelt nii inimese kui mängijana. Nende koostöö [Napolis] sujus väga hästi, aga sellega kogu teema hetkel ka piirdub. Mängija on hetkel vaid Chelseale keskendunud, on treeningule naasnud ja valmistub Premier League’iks,” ütles Santos TuttoJuve.com vahendusel.

“Mu arvates oleks Juventusel teda praegu keeruline osta, sest pandeemiaga seoses on üleminekuturg muutunud ning Jorginhol on leping Chelseaga 2023. aastani. Ta on Chelsea asekapten ja teda peetakse meeskonnas tähtsaks mängijaks. Tegelikult ei pea ma silmas vaid Juventust, aga kõigil Euroopa suurklubidel oleks raskusi maksta hetkel nii palju ühe mängija eest. Kui aga pakkumine peaks tulema, siis ütleksin, et kes iganes tahab Jorginhot palgata, peab rääkima Chelsea ja [Chelsea direktori] Marina Granovskaia’ga. Seejärel hindame koos, mida teha. See poleks enam probleem.”

scroll to top