fbpx
Close

Marcelo Madridi Reali omapärast: siin võidad finaale!

Avatar

Marcelo. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

2007. aastast alates Madridi Realis palliv brasiillasest äärekaitsja Marcelo iseloomustas oma pikaaegase koduklubi eesmärgilisust, tuues välja, et Real on loodud finaalide võitmiseks.

Real pole küll kahel viimasel hooajal suutnud Hispaania meistritiitlit koju tuua ning selle on endale saanud suur rivaal Barcelona. Samas võideti Meistrite liiga kolmel järjestikusel hooajal ning sellist saavutust pole ühelgi konkurendil ette näidata. 32-aastane Marcelo on uhke, mida Real on suutnud korda saata, kuid tunnistab, et iga karika võitmine ei tähenda lõõgastumist, vaid paneb veelgi enam pingutama.

“Kõige tähtsam on see, et kui võidame karika, siis ei hakka me mõtlema peatumisele ja vaatama, kuidas aeg kulgeb. Mõtleme alati veelgi rohkema võitmisele, isegi kui oleme midagi kolm korda järjest võitnud. Kui siia saabusin, siis õpetas Madrid mulle lõpuni võitlemist. Sa suudad siin finaale võita. Olen seda Madridi Realis olles palju õppinud. Kui mõtleme, et oleme võitnud juba kõik, siis tahame uuesti võita. Selline on meie mõtteviis. Madridi Real kasvab finaalidega. Meil on selliste mängude puhuks kindel mentaalsus ja lõpuks näed sa oma sõpra endast kõike andmas ning sa pead sama tegema. Peatreeneriga on sama. Motivatsioon tekitab sinus hea tunde. Sa kasvad mängu sees ja kui mängid finaalis, siis pead selle võitma,” rääkis Marcelo.

Hispaania kõrgliiga on peagi naasmas pärast koroonaviirusest tingitud pausi ning mängida on jäänud 11 vooru. Marcelo sõnul on plaanis võtta maksimumtulemused. “Areneme, meil on olnud keeruline aeg ilma treeningute, jalgpalli mängimise ning oma meeskonnakaaslastega suhtlemiseta. Meil on 11 finaali ja peame endast kõik andma, et need võitma. Mängime väga olulise trofee nimel, püüame võita kõik, milles nimel veel konkureerime. Oleme põnevil, et saame jälle treenida ning teada, et mängime taas La Ligat.”

scroll to top