fbpx
Close

Ootamatu käik: Dortmundi esindanud äärekaitsja ei lähegi Reali tagasi, vaid hoopis Itaalia tippklubisse

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Kahel viimasel hooajal Dortmundi Borussiat laenulepingu alusel Madridi Realist esindanud Maroko koondise äärekaitsja Achraf Hakimi karjäär jätkub kõigi eelduste kohaselt Milano Interis.

Dortmund tundis Hakimi teenete vastu ka edaspidises plaanis elavat huvi, kuid 21-aastane mängumees oli varasemalt mõista andnud, et sooviks Reali naasta. Ühtlasi palkas Dortmund eelmisel nädalal Pariisi Saint-Germainist Belgia koondise äärekaitsja Thomas Meunieri, mis oli avalikkusele küllaltki selge vihje, et Hakimi ja Dortmundi teed lähevad lahku.

Kui kõik arvasid, et Hakimi on peagi Reali juures tagasi, siis nüüd on toimunud ootamatu pööre – ta liitub kõigi eelduste kohaselt Serie A-s tiitlit jahtiva Interiga. Hispaania kõrgliiga liider nõuab üleminekutasuna 40 miljonit eurot ja selle on kuuldavasti ka Inter nõus välja käima.

Interi tegevjuht Giuseppe Marotta kinnitas, et Hakimi on nendega tõepoolest liitumas. “Meie omanike – Zhungi perekonna – soov on jätkata tähtsate mängijate ostmist. Saan kinnitada, et oleme läbirääkimistes edasi jõudnud Hakimiga. Homme saab olema tähtis päeva, kuid olen optimistlik. Meie spordidirektor Piero Ausilio on teinud selles osas viimastel kuudel head tööd, aga tähtis on, et jõuaksime läbirääkimistes ka lõpule.”

Caughtoffside.com vahendab, et Hakimi sõlmib Interiga viie aasta pikkuse lepingu ja tema aastapalgaks saab olema viis miljonit eurot. Meditsiinilise ülevaatuse läbib mees täna või homme.

scroll to top