fbpx
Close

Cardiffi kapten on Premier League’is Liverpooli poolt

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

10. mänguvoorus võõrsil Liverpooliga kohtuva Cardiffi kapten Sean Morrison andis mõista, et tema soovib sel hooajal näha Liverpooli tiitlivõitu. 28 aastat pikka ootamist võiks tema meelest juba läbi saada.

Suur klubi suure ajalooga vääriks seda kauaoodatud triumfi, leidis Morrison. “Premier League’i võit oleks fantastiline saavutus nii klubile kui linnale. Tegemist on nii suure ja kuulsa klubiga, kellel on võimas ajalugu, ent neil läheb sel hooajal Manchester City vastu väga raskeks. Loodan, et lahendus tuleb alles viimases voorus, sest see pakuks pinget lõpuni ning oleks vesi fännide veskile,” põhjendas neli aastat Cardiffis mänginud keskkaitsja.

Juba laupäeva õhtul saabki Cardiff tiitlinõudlejate vastu madistada ning kapten ei salanud, et tuleb väga raske mäng. “Nende ründeliin on mu meelest Euroopa võimsaim. Nende esinelik on parim ja taseme poolest võimsamat ei leia. Lisaks mängivad nad ülihuvitavat mängustiili ning tuleb raske matš, aga me pole papist poisid – oleme võidunäljas, ei taha kaotada ning anname endast parima,” rääkis ta Sky Sportsile.

scroll to top