Pealeht / Klubid / Cardiff / Cardiffi kapten on Premier League’is Liverpooli poolt
Foto: Reuters/Scanpix

Cardiffi kapten on Premier League’is Liverpooli poolt

10. mänguvoorus võõrsil Liverpooliga kohtuva Cardiffi kapten Sean Morrison andis mõista, et tema soovib sel hooajal näha Liverpooli tiitlivõitu. 28 aastat pikka ootamist võiks tema meelest juba läbi saada.

Suur klubi suure ajalooga vääriks seda kauaoodatud triumfi, leidis Morrison. “Premier League’i võit oleks fantastiline saavutus nii klubile kui linnale. Tegemist on nii suure ja kuulsa klubiga, kellel on võimas ajalugu, ent neil läheb sel hooajal Manchester City vastu väga raskeks. Loodan, et lahendus tuleb alles viimases voorus, sest see pakuks pinget lõpuni ning oleks vesi fännide veskile,” põhjendas neli aastat Cardiffis mänginud keskkaitsja.

Juba laupäeva õhtul saabki Cardiff tiitlinõudlejate vastu madistada ning kapten ei salanud, et tuleb väga raske mäng. “Nende ründeliin on mu meelest Euroopa võimsaim. Nende esinelik on parim ja taseme poolest võimsamat ei leia. Lisaks mängivad nad ülihuvitavat mängustiili ning tuleb raske matš, aga me pole papist poisid – oleme võidunäljas, ei taha kaotada ning anname endast parima,” rääkis ta Sky Sportsile.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Premier League’i üks debütant kiitis teist ehk mis on Sarri meelest Arsenali lootsi tugevaim külg

Nii Chelsea kui Arsenal on Premier League’i hooaega hästi alustanud ning sinisärgid saavad uhkustada lausa …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga