fbpx
Close

Põnevad faktid: Mourinho õppis saksa keelt ja on viimaste kuudega viie tippklubi pakkumisest ära öelnud

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Jalgpallimaailma üks tuntuim peatreener Jose Mourinho on Goal.com väitel saanud mai ja septembri vahemikus viis pakkumist taas omasesse ametisse tagasi asuda, kuid portugallane polnud neist huvitatud. Lisaks avaldati, milliste klubide kõnet mees tegelikult ootas ja ilmselt endiselt ootab.

Mourinho vallandati Manchester Unitedist eelmise aasta detsembris ning pole siiani ühegi klubi etteotsa asunud. Sky Sportsis on ta küll teleeksperdina rakendust leidnud, ent kahtlemata pole see talle ihaldatuim töökoht. Goal väidab, et Mourinho sooviks eelkõige tagasi minna Madridi Reali, kus ta oli ka aastatel 2010-2013. Veel olevat ta huvitatud Torino Juventuse, Paris Saint-Germaini ja Müncheni Bayerni pakkumisest. Valikus oli ka Tottenham Hotspur, sest ta olevat uskunud, et Real palkab Mauricio Pochettino ja nii oleks Londoni klubi peatreeneri koht vabaks jäänud.

Saksamaa klubide Wolfsburgi ja Schalke huvile olevat Mourinho eitavalt vastanud. Sama kehtib ka Prantsusmaa kõrgliigasse kuuluvate Lille’i ja AS Monaco kohta. Viies suurklubi, kes Mourinho allkirja tahtis, oli AC Milan. Pole teada, kas Wolfsburgi või Schalkega hakkasid läbirääkimised ka edenema või oli varianti ikkagi Bayernisse minna, aga kõige muu osas avaldati, et Mourinho on viimastel kuudel saksa keelt õppinud.

 

scroll to top