fbpx
Close

Armeenia jalgpallitäht avaldas põhjuse, miks ta Premier League’ist lahkus

Avatar

Henrikh Mkhitarjan (paremal). Foto: Action Images/Reuters/Scanpix

2016. aastast Inglismaa kõrgliigas pallinud, kuid hiljuti Itaaliasse AS Roma ridadesse siirdunud Henrih Mhitarjan ütles, et ei nautinud enam Premier League’is mängimist.

Nii ääreründaja kui ka poolkaitsja positsioonil tegutsev Mhitarjan mängis end pildile aastatel 2010-2013 Ukraina tippklubis Donetski Šahtaris, kust siirdus edasi Saksamaale Dortmundi Borussia ridadesse. Järgmisena jätkus karjäär Manchester Unitedis, aga seal ajapikku üpris märkamatuks jäänud Armeenia koondislase jaoks avanes võimalus 2018. aasta talvise üleminekuakna sees, kui Alexis Sanchezit hõlmanud vahetustehingu käigus liitus ta Londoni Arsenaliga. Üheksa päeva eest selgus, et 30-aastane mängumees on käed löönud Seria A klubi AS Romaga, kuhu ta läks tänavuseks hooajaks kolme miljoni euro suuruse laenulepingu alusel.

“Ma pean nautima jalgpalli, pole vahet, kus mängin. Inglismaal ma ei tundnud end enam õnnelikuna. Sain agendilt kõne ja tahtsin [Romasse] tulla, sest see oli mulle suurepärane võimalus. Mul polnud agendiga isegi raha pärast arutelu,” vahendab Sky Sports Mhitarjani sõnu, kes kinnitas, et üleminekus ei mänginud rolli palk.

“Võib-olla ma ei sobinud kuigi hästi Inglismaa jalgpallikultuuri ja seetõttu oli muutus hea mõte. Viimasel kuul Arsenalis ma polnud õnnelik ja seepärast ütlesin, et parem oli tulla Romasse, saada õnnelikuks ja nautida jälle jalgpalli. Nüüd olen Romas ja keskendun nende tegemistele. See pole samm tagasi, siin on väga hea tase.”

scroll to top