fbpx
Close

Klopp oma endisest hoolealusest Coutinhost: meil polnud raha teda uuesti palgata

Avatar

Philippe Coutinho (vasakul). Foto: Reuters/Scanpix

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp avaldas, et klubi oleks tänavu suvel oma endise mängija Philippe Coutinho Barcelonast tagasi toonud, kuid raha selleks polnud.

Coutinho siirdus Inglismaale 2013. aastal ning jõudis seal pallida neli ja pool hooaega. Edasi liikus brasiillane 120 miljoni euro eest Barcelonasse, kuid oodatud läbilööki ta Hispaanias ei suutnud teha. Huvilisi 27-aastasele ääreründajale leidus ning sellel suvel tõi Saksamaa hiid Müncheni Bayern Coutinho 8,5 miljoni euro eest laenule. Seejuures on Bayernil võimalik varasemalt ka Milano Interit esindanud pallivõlur aasta pärast 120 miljoni euroga ära osta.

“Ta on maailmaklassist mängija, Bayerni ja Bundesliga jaoks väga hea üleminek. Kui esimest korda sellest kuulsin, siis mõtlesin, et osapooltele on see hea kokkusobivus. See võib kõlada veidralt, aga meil polnud piisavalt raha, et teda palgata. Olime juba kõik tema müügi pealt teenitud raha ära kulutanud. Olen talle ka isiklikult öelnud, et Bayernisse sobib ta hästi,” rääkis Klopp väljaandele Bild.

scroll to top