fbpx
Close

Juventuse karm otsus vihastas PSG-le ära öelnud endise Liverpooli staari korralikult välja

Avatar

Emre Can. Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Itaalia valitsev meister Torino Juventus sai hakkama korraliku tembuga, kui treeneritetiim eesotsas Maurizio Sarriga otsustas Meistrite liiga alagrupiturniiri nimekirjas välja jätta poolkaitsja Emre Cani.

25-aastane Can liitus Juventusega aasta eest ning Liverpool teenis poolkaitsja müügi pealt 16 miljonit eurot. Eelmise peatreeneri Massimiliano Allegri juhendamisel sai Can erinevate sarjade peale Juventuses kirja 37 kohtumist. Tänavu on tal ette näidata vahetusest tulles kõigest 30 minutit 4:3 võidumängus Napoli vastu.

Sakslase sõnul garanteeris Juventus talle, et Meistrite liigasse mees igal juhul kaasatakse ning seetõttu loobus Can ka võimalusest siirduda üleminekuakna viimastel päevadel Prantsusmaa tippmeeskonda Paris Saint-Germaini. Lisaks Canile ei tee prestiižseima klubisarja alagrupimängudes kaasa vigastusest taastuv 35-aastane keskkaitsja ning klubi kapten Giorgio Chiellini ning Horvaatia koondise 33-aastane ründaja Mario Mandžukic.

“Ma olen ülimalt šokeeritud. Vestlus [Sarriga] kestis vaid minuti ja mõjuvat põhjust ei antud. See teeb mind vihaseks ja õnnetuks. Teen omad järeldused ja räägin klubiga, kui [Saksamaa koondise juurest] naasen. Klubi ütles ja lubas mulle eelmisel nädalal midagi muud. Paris Saint-Germain soovis mind palgata, aga otsustasin Juventusesse jääda. Kokkulepe oli, et saan Meistrite liigat mängida,” rääkis Can kodumaa väljaandele Bild.

scroll to top