fbpx
Close

Unitedi poolkaitsja: ma ei nõustu peatreener Solskjaeriga

Avatar

Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi koosseisus on pärast Jose Mourinho möödunud aasta detsembris toimunud vallandamist mitmeid muudatusi aset leidnud. Uueks juhendajaks määrati norralane Ole Gunnar Solskjaer, kelle ajastul on mitmed mängumehe klubist lahkunud või maandunud vastu ootusi pingile. Viimase näite kinnituseks on Serbia koondislane Nemanja Matic, kes pole selgelt taolise olukorraga rahul. 

Matic on Punaseid Kuradeid esindanud 2017. aasta suvest pärast Londoni Chelseast lahkumist. Mourinho käe all oli ta põhimees, kuid Solskjaer eelistab keskväljale Paul Pogbat ja Scott McTominayd. Vaatamata sellele, et Pogba on suure tõenäosusega klubist lahkumas ja ka prantslase esitused tänavusel hooajal on alla ootusi, peab Solskjaer siiski mõistlikuks hoida pingil Maticit, kes sai viimases viigimängus Southamptoni vastu vahetusest tulles kirja 22 minutit.

United alustas hooaega küll pauguga, kui koduplatsil alistati Chelsea koguni 4:0, aga edasi on lisaks Southamptonile viiki mängitud veel Wolverhampton Wanderersiga ja suure šokina kaotati Crystal Palace’ile 1:2. Matic kinnitas ajakirjanikele enne eesseisvat EM-valikmängu Portugaliga, et ei saa Solskjaeri otsustega nõustuda.

“Esimese kahe-kolme mängu osas pani ta koosseisu paika minuta (Matic jäi vahetusmeheks – toim.). Töötan nii kõvasti kui suudan, mõistame otsust ja minu töö on näidata, et ta eksis ning peaks mind tagasi tooma sinna, kuhu kuulun. Probleeme pole. Ütlesin talle, et ei nõustu temaga, kuid siiski peab tema otsustama, kes väljakule lähevad,” rääkis Matic Solskjaerist.

“Olen jalgpallis juba kaua aega olnud ning mänginud iga koduklubi eest peaaegu kõigis kohtumistes viimase kümne aasta jooksul. Selleks, et mängida saaksin, peab keegi pingile jääma ning praegu aktsepteerin fakti, et olen ise selles rollis. Treener peab välja panema võistkonna, mis võitleks tiitli nimel ja kui ta seda ei saavuta, siis tema ka vastutab.”

scroll to top