Pealeht / Klubid / Fulham / Neljanda järjestikuse kaotuse saanud Fulhami loots oma töö pärast ei muretse
Foto: Reuters/Scanpix

Neljanda järjestikuse kaotuse saanud Fulhami loots oma töö pärast ei muretse

Fulhamil on Premier League’is rasked ajad – klubist, kellest eeldati tõsist vastast suurele kuuikule ning tiimist, kelle vastu on punkte raske võtta, on sattunud põhjamudasse, kui kodus võeti 0:3 kaotus Bournemouthi vastu. Neljas järjestikune allajäämine aga peatreenerit Slavisa Jokanovici väga murelikuks ei tee.

Kümne mänguga vaid viis punkti võtnud Fulham asub 18. kohal ning asjad ei kipu kuidagi roosiliseks minevat – Bournemouthi vastu vaid ühe löögi raami saanud ning keskmiselt 2,8 väravat mängus endale lüüa lasknud meeskond peab tõsiselt mõtlema muudatustele, et Premier League’is ellu jääda.

“Ma ei mõtle enda tulevikule, elan olevikus. Pean olema vapper ning samamoodi edasi toimetama,” rääkis löödud loots mängujärgselt. “Jällegi löödi meile lihtsad väravad, tegime mängu alguses ühe ebavajaliku eksimuse. Peame veel kohanema Premier League’iga, sest siin on kõik kiirem, võimsam ja jõulisem kui esiliigas,” tõdes Jokanovic.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Ülimagusa viigivärava löönud Van Dijk lohutas mängujärgselt ema kaotanud kohtunikku

Rahvuste Liiga viimane mänguvoor viis hollandlased pärast nelja nukrat aastat eufooriasse ning viis sakslased depressiooni …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga