fbpx
Close

Capello: Ibrahimovic pole vormis, aga tema kvaliteet teeb teised paremaks

Avatar

Zlatan Ibrahimovic. Foto: REUTERS/Scanpix

Itaallasest treener Fabio Capello analüüsis Zlatan Ibrahimovici naasmist AC Milani ridadesse ning leidis, et hoolimata mitme kuu pikkusest mängupausist on rootslasest ründaja klubile suurepäraseks täienduseks.

Ibrahimovic kuulus Milani ridadesse ka aastatel 2010-2012 ning pärast seda on tema karjäär jätkunud Paris Saint-Germainis, Manchester Unitedis ja viimati Los Angeles Galaxys. MLS-i klubi Galaxyga lõppes tal hooaeg juba paari kuu eest ning seetõttu pole 38-aastasel ründeässal kuigivõrd mängupraktikat ette näidata. 73-aastase Capello arvates, kes töötas 2004-2006 Ibrahimoviciga Torino Juventuses koos, pole see aga mingiks probleemiks.

“Arvan, et Ibrahimovic on Milanile hea täiendus. Ta on mängija, kellel on isiksust ja kes ei astu väljakule vaid osavõtmiseks, aga tahab võita. See annab lisamotivatsiooni teistele. Selge on see, et ta pole mitmeid kuid mänginud ja tal on raske kiirelt heasse vormi saada, aga tal on rohkem kvaliteeti kui ühelgi teisel meeskonnakaaslasel. Ibrahimovicil on hea omadus võimaldada oma tiimikaaslastel paremini mängida. Mõned mängijad lõid palju väravaid, kui olid tema kõrval pallimas ja pärast olid raskustes, kui ta lahkus. Räägin poolkaitsjatest, kes tõusevad sügavalt ja liiguvad värava peale,” rääkis Capello Rai 2 telekanalile.

scroll to top