Cagliarilt tubli esitus, aga Mertens tõi favoriidile raske võidu ära

Ragnar Klavani kodumeeskond Cagliari Calcio oli pühapäeval Itaalia kõrgliiga 24. vooru kohtumises vastamisi Napoliga ning vastu tuli võtta minimaalne kaotus.

Poolajaks oli seis 0:0 ja pealelöögidki jaotusid Cagliaril võrreldes eelmise hooaja hõbedameeskonna Napoliga ühtlaselt (matši lõpuks 12:10 Napolile). 66. minutil sai Napoli siiski oma tahtmise, kui Albaania koondise kaitsemängija Elseid Hysaj leidis trahvikastis üles belglasest ründemehe Dries Mertensi, kes palli täpselt taha nurka keerutas. Koduplatsil tegutsenud Cagliari vastata ei suutnudki ja 0:1 kaotusega tuli seega leppida.

Ragnar Klavan tegi Cagliari poolelt täismängu kaasa. Võistkond asub nüüd 32 punktiga 11. kohal, olles täpselt kümnes järjestikuses Serie A mängus võiduta jäänud. Napolil on kirjas 33 punkti ning nemad on tabelis kaheksandal positsioonil.