Cagliari suutis Juventust poolajani ohjes hoida, aga Klavani eksimus ja Ronaldo kübaratrikk otsustasid mängu

Ragnar Klavan. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Itaalia kõrgliiga 18. vooru mängud jätkusid Eesti mõistes esmaspäeval ebatavalisel ajal, kell 16.00. Valitsev meister Torino Juventus võõrustas teiste kohtumiste seas Ragnar Klavani kodumeeskonda Cagliari Calciot ning kuigi viimased osutasid tugevat vastupanu, sai favoriit kolm võidupunkti ikkagi kirja.

Cagliaril õnnestus avapoolajal Juventust nulli peal hoida, aga 50. minutil avasid võõrustajad siiski skoori. Kahjuks oli selles osaline ka Klavan, kes lootis meeskonnakaaslasele kaitseliinis söödu anda, kuid selle lõikas vahelt Cristiano Ronaldo ja loetud sekundid hiljem võrk sahises. 66. minutil vilistati Cagliari horvaadist poolkaitsjale Marko Rogile trahvikastis penaltivääriline viga Paulo Dybala vastu ning Ronaldo suurendas sealt eduseisu kaheväravaliseks. 81. minutil sai tabamuse kirja ka Gonzalo Higuain ja Ronaldo lõi minut hiljem oma kolmanda värava, millega vormistas kohtumise lõppskooriks 4:0.

Viimastel päevadel Premier League’i klubi Evertoniga seostatud Klavan sai kirja täismängu. Juventus on 45 punktiga tabeliliider, Cagliari asub kuuendal kohal 29 punktiga. 11. jaanuaril on Cagliari vastamisi AC Milaniga, Juventus heitleb päev hiljem võõrsil AS Romaga.