fbpx
Close

Guardiola: kui Manchester United saab jooksma, siis on tegemist ühe parima meeskonnaga

Avatar

Manchester United. Foto: AFP/Scanpix

Valitseva Inglismaa meistri Manchester City peatreener Pep Guardiola tunnustas linnarivaali Manchester Unitedi mängumehi, kelle sõnul on nende kiirusele raske millegagi vastata.

Kahe meeskonna vahe Premier League’is on hetkel küll 13 punkti, kuid viimase omavahelise mängu võitis eelmise kuul üllatuslikult United 2:1. Teisipäeval on suur vastasseis taas fännide ees lahti rullumas, kui kohtutakse Inglismaa liigakarika poolfinaali esimeses mängus. Kordusmatš toimub 29. jaanuaril.

“Loomulikult saab mäng Old Traffordil olema üpris erinev võrreldes siinsega, aga tegemist on meeskonnaga, mis on loodud jooksma. Kui nad saavad joosta, siis on tegemist ühe parima meeskonnaga ja mitte ainult Inglismaal. Põhjendan seda nende kiirusega: Daniel James või Mason Greenwood praegu ja Anthony Martial, Marcus Rashford ning Jesse Lingard. Nägin algrivistust, mille nad enne Wolverhampton Wanderersiga mängu kinnitasid ja nad teevad palju muudatusi, mistõttu ma eeldan, et nad on keskendunud, aga tegemist on kahe mänguga. Peame sinna minema, pingutama, võtma hea tulemuse kordusmatšiks kaasa oma inimeste ja fännidega, et jõuda kolmandat aastat järjest karikafinaali,” rääkis Guardiola mängu eel.

“Mul on tunne, et nad hakkavad jooksma – üks, kaks, kolm või nii mitu korda, kui võimalik. Me peame ülesehitamisel vigu vältima ja olema selleks ka valmis. Peame püüdma aga oma mängu peale suruda ja samal ajal neil mitte lubada joosta. Tahame värava lüüa. Mängime oma mängu ja püüame sealt hea tulemuse saada.”

scroll to top