fbpx
Close

Cagliari peatreener: meil on Napoliga mänguks plaan A ja B olemas

Avatar

Rolando Maran. Foto: REUTERS/Scanpix

Ragnar Klavani kodumeeskonda Cagliari Calciot ootab pühapäeval Itaalia kõrgliigas ees raske kohtumine mulluse hõbedameeskonna Napoli vastu. Kuigi Cagliari hooaja esimene pool kulges üle ootuste edukalt, siis praeguseks ollakse üheksa järjestikust mängu võiduta.

Cagliari viimane võit jääb küll 5. detsembrisse, mil alistati 2:1 Sampdoria, ent siiski leidub omajagu ka positiivseid jooni. Neljast viimasest mängust on kolm viigistatud, mille seas ka 1:1 tulemus meistritiitlit nooliva Milano Interi vastu. Selle kõrval on ka Napoli haavatav – kümnest viimasest kohtumisest neli on kaotatud ja liigatabelis on ette näidata kõigest 11. koht. Cagliari peatreener Rolando Maran andis mõista, et homse vastase üle võit võtta on isegi mõeldav.

“Tegemist on olnud keerulise nädalaga, eriti sellise tähtsa mängu eel. Väga palju on öeldud ja tahaksin sellele oma versiooni juurde lisada. Tunneme kõik muret Leo pärast (ründemees Leonardo Pavoletti vigastas oma põlve eesmisi ristatisidemeid meeskondlikul koosviibimisel, millega seoses levisid jutud, et 31-aastane itaallane sattus meeskonnakaaslastega kähmlusesse – toim.) ja püüame olla tugevad, et ta saaks tagasi tulla. Mõned ebatäpsed sõnavõtud ilmnesid sellel nädalal, mis tegi olukorra keerulisemaks, aga samas aitasid meid meeskonnana ühendada. Tahame saata homse mänguga signaali reaalsetele fännidele, kes hoolivad klubist ja selle värvidest,” ütles Maran.

Kaartide tõttu ei saa kindlasti kaasa teha Radja Nainggolan ja Marko Rog jääb eemale vigastusega. Tagasi on Luca Ceppitelli ning võimaluse võib saada ründav uruguaylasest keskväljamees Gaston Pereiro. “Pereiro on kindlasti üks valikutest algkoosseisu ja olen põnevil, et seda mängijat rohkem tundma õppida. Nagu alati, oleme valmis pannud plaani A ja plaani B ning eks näis, mis juhtub. Ta tuleb teistsugusest keskkonnast, nagu Alberto Paloschigi, ja nad suudavad meeskonnale midagi uut juurde tuua,” lisas Maran.

Veel novembris oli Cagliari Serie A-s neljandal kohal, aga nukker seeria on nad kukutanud kaheksandaks. “Meil on kogu liiga peale paremuselt kuues ründetegevus. Samas laseme endale liiga palju väravaid lüüa. Kõik on meie endi teha, et leida omale liigas õige staatus ja anda maksimum oma võimekusest,” lõpetas Maran.

scroll to top